سبد خرید
مریم معتمد پویا
مدیر سایت
درباره
دوره‌ها
مقالات
ویدیوها
پادکست‌ها
۱۱
دوره
۰
مقاله
۰
ویدیو
۰
پادکست
بیوگرافی

من مریم معتمد پویا هستم. در سال ۱۳۶۳ متولد شده ام. رشته ی مهندسی کامپیوتر نرم‌افزار خوانده‌ام. از آنجایی‌ که یک مهندس سرش به کار خودش است، آنچنان به مهارت های ارتباطی نیاز ندارد. اما در زندگی روزمره، ضعفی که در مهارت های ارتباطی داشتم را مانعی برای موفقیت‌هایم می دیدم.

در عین حال، درونگرا بودنم به این ضعفم دامن می‌زد. در ارتباطاتم با دیگران مشکل داشتم. برقراری ارتباط با آدم‌ها برایم دشوار بود. در دوران مدرسه و دانشگاه به عنوان یک دختر خجالتی و کم حرف شناخته می شدم.

افراد ثروتمند زیادی را دیدم که با وجود رفاه مالی شان، از روابطشان ناخشنودند و زندگی به کامشان تلخ است. درسی که از این ماجرا گرفتم این است که برای داشتن زندگی رضایتبخش، پول لازم است اما کافی نیست. یکی از شاخصه های اصلی زندگی دلپذیر، داشتن روابط خوب است. وقتی چیزهایی را که درباره ی مهارت های ارتباطی یاد گرفتم در زندگی واقعی‌ام به کار بردم، متوجه شدم این کار، آنقدرها هم که فکر می‌کردم سخت نیست. تمرینات زیادی را انجام دادم. در نتیجه تغییرات زیادی کردم.

بنابراین متوجه شدم دیگران هم با آموزش می توانند مهارت های ارتباطی خود را بهبود ببخشند.

هر چقدر بیشتر در اینباره مطالعه کردم، آگاه شدم این موضوعات در زندگی همه ی ما آدم ها نقش کاربردی و ضروری دارند. ای ‌کاش این‌ها را در مدرسه یاد گرفته بودیم. حس کردم در سیستم آموزشی ما این خلأ وجود دارد. در نهایت رسالت و معنای زندگی ام را کشف کردم.

رسالت من این است که راجع به این موضوع، دانش و مهارتم را زیاد کنم و با کیفیت مناسب و به صورت بومی و ایرانی شده، به دیگران آموزش دهم تا در کنار یکدیگر، کشورمان را جای بهتری برای زندگی کنیم.

از سال 1397 تا کنون کمک می کنم افراد با بهتر صحبت کردن، ارتباطات و حال بهتری رو تجربه کنند تا دنیا جای قشنگ تری برای زندگی بشه. مخاطبان من از علاقمندان عمومی هستند که در کلاس ها حاضر میشند تا مدیران یا کارمندانشون.

موردی یافت نشد.
موردی یافت نشد.
موردی یافت نشد.


ارسال تیکت جدید